Active Burn – właściwości odchudzające

Polub i udostępnij:

Herbatę pijemy od tysięcy lat. Jest doskonałym elementem towarzyszącym  spotkaniach z przyjaciółmi. Nie wszyscy jednak wiedzą, że herbata to świetny produkt , który wspomaga odchudzanie. Herbata a mianowicie składniki w niej zawarte pomagają w odprężeniu się i ukojeniu nerwów, dzięki czemu zmniejsza się napięcie i uczucie niepokoju.  W przypadku diet wysokobiałkowych herbata pomoże też w razie wystąpienia zaparć czy niestrawności. Istnieją również mieszanki, tworzone z myślą o osobach na diecie. Active Burn jest właśnie taka herbatką. Jej działanie na organizm przybliży nas do upragnionej sylwetki.

 

Active Burn

Jest to herbatka ziołowa o pięknym aromacie i jeszcze lepszym smaku. Herbata Active Burn ma wiele znakomitych właściwości. Zawiera ona przeciwutleniacze, które hamują  proces tycia. Pomaga również obniżyć ciśnienie krwi i ma zbawienny wpływ na nasz układ odpornościowy. Obecność kwasów fenolowych wspomaga trawienie, oprócz tego herbatka dodaje mnóstwo energii.

Odchudzające działanie

Główne składniki takie jak : kwiat Hibiskusa, nasiona Guarany, morszczyn  posiadają działanie zapewniające utrzymanie prawidłowej masy ciała.

Nasiona guarany:  wspomagają metabolizm i spalanie tłuszczów, ułatwiając kontrolę wagi ciała

Morszczyn : pomaga w utrzymaniu prawidłowej masy ciała , zwiększa uczucie sytości i pełności, wspomaga naturalne funkcje układu trawiennego dzięki zwiększeniu ilości błonnika w treści pokarmowej,  wspomaga układ trawienny i pracę jelit)

Jod : przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego

Kwiat hibiskusa: wspomaga wydalanie wody z organizmu,   przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania układu moczowego, ma korzystny wpływ na witalność organizmu i właściwy poziom energii

Pożądany  efekt wynikający z deklarowanego działania występuje w przypadku spożycia naparu z 3 saszetek dziennie. Nie ukrywam że to dosyć sporo a działanie moczopędne herbaty jest nad wyraz duże. Mało się czyta o działaniu niepożądanym . Na pewno należy nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety na odchudzanie pozwalają na skuteczne spalanie tkanki tłuszczowej. Tego typu produkty zawierają składniki pobudzające procesy termogenezy, przyspieszają reakcje chemicznie w metabolizmie oraz zwiększają wykorzystanie tłuszczów w produkcji energii. Suplementem doskonale spełniającym wszystkie założenia jest Burn Active ponieważ działa wielotorowo i bezinwazyjnie.

 BurnActive jest odpowiedzią na wszystko. Środek ten potęguje wydzielanie soków trawiennych (żołądkowego, trzustkowego i jelitowego), przez co przyspiesza przemianę materii i spalanie tkanki tłuszczowej. Efekty działania produktu są zdumiewające i widoczne w szybkim tempie.  Polecany jest  kobietom jak i mężczyznom w różnym wieku. BurnActive zapobiega również odkładaniu się tłuszczu podskórnego. Efekty ćwiczeń przy pomocy Burn Active  widoczne są w zdumiewającym tempie!

Polub i udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *