Polub i udostępnij:
fb-share-icon35
20

Chce wam dziś przedstawić afrykańskie mango , którego spożywanie pozwala pozbyć się zbędnych kilogramów. Takie właściwości ma wyciąg z pestek tych owoców, które są głównym składnikiem suplementów diety wspomagających odchudzanie. Ich spożycie pozwala na szybsze spalanie tkanki tłuszczowej, redukuje tłuszcz z okolic brzucha, obniża poziom cholesterolu we krwi. Mango przyczynia się pośrednio również do lepszego samopoczucia.

Afrykańskie mango - właściwości i wpływ na odchudzanie

Właściwości i wpływ na odchudzanie

  • Usprawniaja pracę przewodu pokarmowego
  • stabilizuje poziom glukozy we krwi
  • podnosi poziom energii
  • obniżaja cholesterol
  • pomaga usuwać organizmu zbędne toksyny
  • hamuje apetyt
    Wpływ na odchudzanie:
    Mango bo o nim mowa między innymi wspomaga procesy trawienne i działa w sposób odtruwający, jak również wykazuje działanie przeciwbólowe i ma korzystny wpływ na cukrzycę.Obecnie na rynku dostępnych jest wiele preparatów zawierających wyciąg z nasion afrykańskiego mango.W badaniu przeprowadzonym w 2005 roku sprawdzano wpływ ekstraktu z mango na parametry krwi oraz masę ciała badanych. Końcowo zaobserwowano, że w grupie osób przyjmujących ekstrakt z mango afrykańskiego poprawiły się na korzyść parametry lipidogramu (spadek cholesterolu LDL i trójglicerydów, wzrost cholesterolu HDL)

„Pamietaj kobieto” – żadne gotowe preparaty, żadne najnowsze, cudowne specyfiki i najłatwiejsze rozwiązania nie zastąpią odpowiednio prowadzonej diety i właściwego, zdrowego stylu życia.”

Polub i udostępnij:
fb-share-icon35
20