Jak pielęgnować włosy, by zapewnić im piękny wygląd?

Polub i udostępnij:

Włosy kręcone, proste, falowane każda z nas posiada inne włosy. Dbać o włosy powinna każda z nas. Zdrowe, piękne włosy są jak biżuteria. Pozwalają nam czuć się pewniej w towarzystwie. Czytając masę artykułów na temat pielęgnacji włosów oraz przeprowadzając research suplementów, masek, szamponów, wybór własnego, dopasowanego do swoich potrzeb może być dość trudne. Sztuka obecnie jest dobranie odpowiedzialnych środków.Za chwilę opowiem wam, jak pielęgnować włosy, by zapewnić im piękny wygląd.

jak pielęgnować włosy

Jak pielęgnować włosy?

Poza prawidłowym myciem, suszeniem, używaniem masek ogrom energii wymagają pozostałe elementy pielęgnacji włosów. Wydawać by się mogło, iż zdrowy tryb życia, odpowiednia dieta pomagają przy odchudzaniu, poprawie libido jednak nie tylko. Prawidłowe odżywianie, aktywność fizyczna również wpływa na jakość włosów. Zawsze wychodziłam z założenia, iż jeżeli cokolwiek mam robić związanego z moją kondycja czy fizyczna, czy zdrowotną, najpierw muszę zapoznać się z tematem.

Dużą wiedzę dostarczyła mi ranking suplementów na włosy. Znajdują się tam najlepsze i najskuteczniejsze produkty do pielęgnacji włosów. Dobrze i przejrzyście wyjaśnione opisy produktów, jakość, bezpieczeństwo w stosowaniu, cena oraz skład produktów. Do diety ciężko wprowadzić pochodne skrzypu polnego, ekstraktów pokrzywy, niektórych aminokwasów oraz witamin. Bardzo przydatne są zatem suplementy w postaci tabletek lub ich pochodnych. Osobiście uważam, iż wygoda w stosowaniu jest w moim przypadku znacząca ( oszczędność czasu).

Maski, odżywki wymagają czasu w użyciu wyżej wymienionych produktów. Suplementy w postaci żelek pozwoliły mi znacznie zaoszczędzić czas. Osobiście uwielbiam żelki dlatego propozycja firmy JELLY BEAR HAIR jest świetna. Nie dość, że wygląd jak również smak zbliżony jest do znanej misiowej firmy. Żelki traktuje jako pyszny pomarańczowy deser.

Żelki na włosy Jelly Bear Hair

Dawką zalecaną jest dwie żelki dziennie więc ze względu na to, iż kocham żelki mogę połączyć przyjemne z pożytecznym. Misie powinny być zażywane przez 3 miesiace jednak już po miesiącu użytkowania widzę różnicę. Przede wszystkim włosy już nie wypadają w takim stopniu jak wcześniej. Stały się przyjemniejsze w dotyku, mocniejsze, nabrały więcej blasku.

Skład JELLY BEAR HAIR jest optymalny. Ciężko w produktach spożywczych dostarczyć biotynę, witaminę E, witaminę B6, nicynę, kwas pantetonowy, kwas foliowy, witaminę B12, cynk witaminę A, miedź, selen w dodatku zaproponowany jest w dawnych odpowiednich i bezpiecznych by poprawić jakość włosów. Żelki stały się więc nieodzowną częścią mojego życia. Żałuję jednak, iż kuracja jest tak krótka. Widząc efekty cenę produktu oraz przyjemny aspekt – smak. Nie chcę doczekać się końca kuracji.

Ogólna świadomość w temacie posiadanych włosów, skóry głowy, sposobach mycia włosów, suszenia ich, diety oraz zdrowy tryb życia jest kluczem w określeniu potrzeb włosów. Polecam tym koleżanką, które nie czują się atrakcyjnie ze swoimi włosami do zastosowania suplementacji połączonej z dietą oraz aktywnością fizyczną. Pamiętajcie, iż suplementy są środkami pomagającymi w osiągnięciu zamierzonego celu. Efekty będą zadowalające, jednak nie u każdej z nas da się je zaobserwować w tym samym czasie.

Polub i udostępnij:

3 komentarze

  1. biore 2 opakowanie i włosy przestały lecieć, mega! dzięki <3

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *