Jak zwiększyć wydajność podczas ćwiczeń

Polub i udostępnij:

Tradycyjne plany na siłowni zakładają zmianę cykli treningowych po trzech – czterech tygodniach. Co trzeba zrobić aby zwiększyć wydajność podczas ćwiczeń aby nasz trening był o wiele skuteczniejszy?? To właśnie dzięki optymalizacji efektywności planu treningowego nie traci się czasu na błądzenie i frustrację spowodowane brakiem efektów. Wystarczy wykorzystać odpowiednią strategię.  Poniżej chce z wami podzielić się zasadmi jak zwiększyć efektywność planu treningowego, potęgując jego rezultaty.

Jak zwiększyć wydajność podczas ćwiczeń

Patrz dalekosiężnie

Chodzi głównie tutaj o dojrzałość i spojrzenie na trening z odpowiedniej perspektywy. Wiele osób spogląda głównie na pojedyncze jednostki  treningowe gdy główne korzyści  czerpiemy z całych cyklów. Budowanie sylwetki , zdobywanie siły to wpływ wielu czynników takich jak:

  • cykl treningowy,
  • odpowiednie żywienie – dieta,
  • odpowiednia regeneracja,

Ograniczenia czasowe

Odpowiedni  odpoczynek przed następną seria jest bardzo ważny. Istnieje bardzo mała granica  miedzy odzyskaniem sił, a zbyt długim zwlekaniem. Krótszy odpoczynek  gwarantuje efektywniejszy trening. Najlepiej jest ustalić stały czas na wykonywanie poszczególnych ćwiczeń. W celu ustalenia ile czasu potrzebujesz na ćwiczenie, należy oszacować długość każdego okresu pracy i odpoczynku. Przeznacz 30 sekund dla każdej serii i 2 minuty między nimi. To daje w sumie około 20 minut na wykonanie ćwiczenia.

Odpowiednia suplementacja

Każda osoba  po kilku owocnych dniach rozluźnienia   zastanawia się co zrobić, żeby mieć więcej energii, jak sprawić żeby nasz organizm był coraz wydajniejszy i poprawiły się nasze  wyniki. Kluczem mogą okazać się dopasowane do dieta  suplementy. W sprzedaży są setki dodatków żywieniowych, suplementów, napojów energetycznych, witamin. Najważniejsze aby były to produkty naturalne, bez konserwantów, barwników, produkowane z warzyw, owoców, ziół. Mają one o wiele lepszą przyswajalność i wchłanialność nie powodują niepożądanych zmian w organizmie.

Bardzo trudno znaleźć wśród setek produktów i firm ofertę spełniającą wszystkie te wymogi. Znalazłam w internecie produkt , który spełnia wszystkie parametry. BurnActive   w przeciwieństwie do wielu innych preparatów, działa wielotorowo i wszystkie składniki w nim zawarte są w pełni naturalne. Każda kapsułka suplementu  zawiera m.in. tak cenione składniki jak piperyna, zielona herbata, ekstrakt z guarany czy pieprz Cayenne. Przybliżę wam króciutko każdą z nich. Piperyna jak każdy wie z moich wcześniejszych wpisów daje bardzo dużo energii. To wiele daje , gdy brak sił na treningach i oczywiście w codziennym życiu. Jest przydatny nie tylko dla profesjonalistów ale również dla osób potrzebujących zdecydowanych zmian w swoim życiu.

Małymi kroczkami do celu

Powoli stawiaj sobie zdecydowane cele. Dzięki temu będziesz osiągać  lepsze rezultaty. Zapisuj je na kartce i wracaj do nich często, sprawdzając jak Ci idzie. Dzięki nim będziecie mieli większą motywację.   Stawianie sobie celów sprawia, że trening staje się wyzwaniem i bardziej się w niego angażujemy.

 

Polub i udostępnij:

2 komentarze

  1. Polecam ten burnActive nielubię za bardzo przebywać na siłowni więc dla mnie super produkt.

  2. Moim zdaniem najważniejsza jest porządna motywacja potem dokładamy kolejne czynniki. Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *