Recenzja: Zaśnik dyfuzor melatoniny

Polub i udostępnij:

Sen zapewnia nam odpoczynek, regenerację organizmu, nabranie energii, uzyskanie dobrego humoru. Badania dowiodły, że niedostarczenie organizmowi odpowiedniej dawki snu może dramatycznie pogorszyć naszą kondycję fizyczną i (uwaga) psychiczną, a ponadto osłabić pamięć i koncentrację, obniżyć odporność na choroby i … co oczywiste, zwiększa ryzyko wypadków. 

zaśnik

W trakcie snu dochodzi do regeneracji całego organizmu i co najważniejsze, ulegają naprawie uszkodzenia powstałe w mózgu w czasie czuwania. Dlatego też sen, zwłaszcza zdrowy i odpowiednio długi jest nam niezbędny do prawidłowego funkcjonowania. Niestety jednak, czasami organizm sam robi nam psikusa i sprawia, że mamy problemy z zasypianiem, Najczęstszą tego przyczyną jest spadek produkcji melatoniny w organizmie, która jest odpowiedzialna za regulację rutmu dobowego snu oraz wyznaczenie pór zasypiania i budzenia się.

Czym jest melatonina?

Melatonina to hormon wytwarzany przez szyszynkę, jednak w pewnym wieku produkcja tego hormonu ulega obniżeniu, przez co mamy problemy z zasypianiem, budzimy się w nocy lub zbyt wczesnym rankiem, a także ucinamy sobie drzemki w ciągu dnia. Na szczęście bez trudu można uzupełniać poziom melatoniny w organizmie, a tym samym mieć wpływ na poprawę jakości snu, ułatwienie zasypiania i eliminację wszelgich zaburzeń z nim związanych.

Jedną z metod dostarczania tego hormonu organizmowi jest dyfuzor melatoniny Zaśnik. Jest to niepozorne urządzenie, na pierwszy rzut oka przypominające e-papierosa. Z tą różnicą, że Zaśnik nie zawiera nikotywny, a także CBD, THC i żadnych nielegalnych substancji. Nie wywiera negatywnego wpływu na organizm, nie uzależnia, nie powoduje efektów ubocznych. Zawiera za to w swoim składzie wspomnianą już melatoninę, a także lawendę oraz rumianek, które działają uspokajają, wyciszają i eliminują problemy z zasypianiem.

dyfuzor melatoniny

Zaśnik – jak stosować dyfuzor melatoniny?

Zaśnik działa już od pierwszego użycia, choć tak naprawdę dopiero po kilku dniach, kiedy poziom melatoniny w organizmie zostanie przywrócony można mówić o faktycznych rezultatach tej niecodziennej kuracji. Przed snem należy zażyć o. 7-10 wdechów z dyfuzora. Nie należy się obawiać, że dym uwalniający się z urządzenia wywoła kaszel, zgagę czy jakiekolwiek inne dolegliwości. Dym pozostawia lekki posmak w ustach i przyjemny lawendowy zapach, co zapewnia dodatkowe korzyści, ponieważ uwolniony z zaśnika dym o zapachu lawendy i rumanku wpływa uspokajająco i wyciszająco, a także (co wpisane jest we właściwości tych ziół) ułatwia zasypianie.

Zaśnik nie posiada liquidów, co oznacza, że po wyczerpaniu należy wymienić całe urządzenie. O tym, czy Zaśnik wymaga wymiany informują niebieska lampka świecąca podczas używania urządzenia. Niemniej, producent zapewnia, że produkt wystarcza na 500 wdechów, co przy stosowaniu według zaleceń stanowi ponad dwumiesięczną kurację.

Ta innowacyjna metoda, zdecydowanie wygodniejsza niż robienie niesmacznych naparów z ziół, zyskuje coraz większą popularność. I nie ma się co dziwić, ponieważ jest niezwykle skuteczny i wygodny w użyciu. Warto jednak wspomnieć, że problemy ze snem nie zawsze są spowodowane spadkiem produkcji melatoniny w organizmie. Niekiedy wywołuje je nadmierny stres (z tym również Zaśnik potrafi sobie poradzić), a czasami zaburzenia hormonalne, co wymaga odpowiedniej diagnostyki i podjęcia leczenia.

Warto również wspomnieć, że Zaśnik posiada wszelkie niezbędne badania i certyfikaty potwierdzające jego skuteczność i bezpieczeństwo stosowania. Dzięki czemu możemy być pewni, że produkt nie wywoła żadnych niepożądanych efektów, nie otumania, nie pogarsza koncentracji, zapewnia jedynie spokojny, zdrowy sen przy zastosowaniu składników naturalnego pochodzenia.

Więcej informacji o produkcie można odnaleźć na oficjalnej stronie producenta www.zasnik.pl oraz w przypadku pytań uzyskać wyczerpujące i rzetelne informacje.

Polub i udostępnij:

3 komentarze

  1. stosowałam w okresie wzmożonego stresu, kiedy musiałam jakoś przebrnąć przerz rozwód. serdecznie polecam każdemu, kto ma jeszcze jakieś wątpliwości.

  2. bardzo mnie zaintrygowało to urządzenie, wcześniej o nim nie słyszałam. Chętnie wypróbuję, tymbardziej, że cena przystępna, dzięki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *